Ana sayfa » Akıllı Telefon » Huawei P30 Pro en haliyle karşınızda!

Huawei P30 Pro en haliyle karşınızda!

Huawei P30 Pro en haliyle karşınızda!

Huawei P30 serisi mart ya da nisan ayı içerisinde çıkış yapacak. Merakla beklediğimiz telefonların kamera yetenekleriyle ön plana çıkmaları bekleniyor. Huawei P30 Pro modelinde dört, P30’da ise üç arka kameranın kullanılacağı gelen bilgiler arasında.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Son olarak ünlü aksesuar satıcısı Olixar firmasının P30 Pro için satışa çıkaracağı bazı kılıflar sızdırıldı. Bu sızıntı sonrası telefonun nasıl bir görünüme sahip olacağı netlik kazandı. P30 Pro beklendiği gibi su damlası şeklinde bir çentikle geliyor. Ekran / kasa oranı tarafında önemli bir iyileştirmenin sağlandığı üst düzey telefona alt alta dizili dört arka kamera eşlik ediyor. Bu kameraların solunda LED flaş ve lazer otomatik odaklama sensörü bulunuyor.

Huawei P30 Pro kamera özellikleri

XDA sitesine göre dört arka kameralı P30 Pro’da yer alacak telefoto kamera tam 10x optik yakınlaştırma gerçekleştirecek. Bu gelişme video ve fotoğraf çekimlerinde P30 Pro’nun elini önemli ölçüde güçlendiriyor.  Siteye göre ayrıca telefonun arka tarafında 3B yüz tarama ve modelleme yapabilmek için bir ToF kamera kullanılacak. Arkadaki ana kamera ise Sony’nin 38 megapiksel çözünürlüklü IMX607 sensörü olacak.

 

Huawei P20 Lite Android 9 pie güncellemesi dağıtım tarihi belli oldu

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.