Akıllı Telefon Şubat 5, 2019 7:00

Honor 5G destekli telefon için tarih verdi! Muhtemelen en ucuzu olacak

Honor 5G destekli telefon için tarih verdi! Muhtemelen en ucuzu olacak

5G tarafında önemli bir alt yapıyı elinde bulunduran Huawei önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde katlanabilir ilk telefonunu görücüye çıkaracak. Bu telefonun 5G desteği de barındıracağı konuşulanlar arasında. Huawei’in 5G tarafında sahip olduğu teknoloji altyapısı haliyle Honor’un kullanımı için de hazır. Bu noktada Huawei alt markası Honor 5G telefon için tarih verdi.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Honor Başkanı George Zhao, Android Authority sitesi ile yapılan bir röportajda 5G destekli akıllı telefon için çalışmalarının sürdüğünü ve Eylül 2018’da piyasaya sunmak istediklerini belirtti.

Honor 5G destekli telefon

Honor 5G destekli telefon

Huawei’in en güçlü 5G modem olarak tanıttığı Balong 5000 modeme sahip olacak bu telefon, Honor’un fiyat tarafındaki agresifliği göz önüne alındığında belki de 5G destekli en ucuz telefon olabilir.

5G 2019’da emekleme dönemini yaşayacak, dolasıyla ilk etapta bu desteği barındıracak telefonlar beklentilerin üzerinde fiyatlandırılabilir. Fakat 2020 yılında fiyatların önemli ölçüde düşüş yaşaması bekleniyor.

 

“Volkan Abi Huawei Mate 20 Pro parasını geri alabilir miyim?” Bir isyanın sesi!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.