Akıllı Telefon Şubat 1, 2019 12:30

OnePlus Sevgililer Günü’nü erken kutluyor! İşte indirimler

OnePlus Sevgililer Günü’nü erken kutluyor! İşte indirimler

Kadın ya da erkek olsun fark etmez, hepimiz yaklaşan Sevgililer Günü’nde hediye olarak bir akıllı telefon almak isteriz. İki hafta sonra bu özel gün kutlanacak ve tepeden tırnağa birçok üründe çeşitli indirimler göreceğiz. Bir indirim haberi fiyat / performans ürünleriyle ön plana çıkan OnePlus’tan gelince açıkçası şaşırmadık değil. OnePlus Sevgililer Günü indirimleri şimdi başladı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

OnePlus Sevgililer Günü

OnePlus Sevgililer Günü

Şirket bu kapsamda kullanıcılara bazı paketler öneriyor. İndirim paketleri dışında neredeyse her ürün ve aksesuarda %5’lik indirim yapılıyor.

Şirketin sunduğu birinci pakette OnePlus 6T telefon + karbon fiber koruyucu kılıf + Bullets Wireless kulaklık yer alıyor. Bu paketin fiyatı 627 dolar ve satın almak istediğinizde 20 $ kâr edeceksiniz.

iki adet Bullets Wireless kulaklık satın aldığınızda ise 14 $ kâr edeceksiniz. Diğer tüm paket ve indirimler için OnePlus’ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

OnePlus Apple ile dalga geçti! Bu cesareti de nereden buluyorsun!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.