Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 31, 2019 7:41

Tansu Yeğen UiPath’ın 30 ülkesinden sorumlu oldu! Tebrikler Tansu Bey!

Tansu Yeğen UiPath’ın 30 ülkesinden sorumlu oldu! Tebrikler Tansu Bey!

Samsung’un Mobilden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak tanıdığımız Tansu Yeğen’in Samsung’dan ayrılması hepimizi için şok oldu. Sektör babasız kaldı, derken uzun bir sessizlik sonrasında Tansu Yeğen UiPath ile anlaşma sağladı ve Türkiye organizasyonunun başına geçti. Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zeka konusunda çalışmalar yaratan UiPath bugün oldukça önemli bir karara imza attı. Bizleri de gururlandıran bu karara göre UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen’i içlerinde Türkiye, Rusya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İsrail, Litvanya ve Ukrayna’nın da bulunduğu 30 ülkeyi kapsayan bölgenin başına getirdi. Bir başka önemli konu ise 30 ülkeden oluşan bu bölgenin ana merkezi İstanbul oldu.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Tansu Yeğen UiPath

Tansu Yeğen UiPath ülkelerinin başına geldi!

Konuyla ilgili yapılan açıklamaları da sizlerle paylaşalım ama öncelikle çok sevdiğimiz ve başarılarını takdirle takip ettiğimiz hepimizin Tansu Ağabeyine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bugüne kadar hep çok başarılı bir yönetici portföyü çizen Tansu Bey ile önümüzdeki günlerde bir röportaj yapmayı da istiyoruz…

UiPath, Satış Başkanı Craig Bumpus, ‘‘Tansu Yeğen, 25 yılı aşan Türkiye ve Avrupa’daki teknoloji ve telekomünikasyon sektöründe lider şirketlerde edinmiş olduğu satış, strateji ve iş ortakları alanındaki derin tecrübesiyle, UiPath için bu göreve yönelik en doğru seçim oldu. Yeğen, çok kısa süre içinde, Türkiye’de gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı, şirketimizin çok önem verdiği gelişen pazarlardaki büyüme faaliyetlerini üstlendi.” dedi.

Faaliyetlerine başlamasının hemen ardından UiPath Türkiye ofisi, robotik süreç otomasyonunun sağladığı faydaların bilinirliğini artırmak konusunda etkin çalışmalar gerçekleştirdi. Aynı zamanda 200’ün üzerinde önemli müşterimiz ve 50 civarında iş ortağımızla önemli projelere imza attı.

Tansu Yeğen, “UiPath olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha yakın destek olabilmek için, yeni bir bölge içinde farklı ülkelere genişliyoruz. UiPath, halihazırda Romanya, Türkiye ve Rusya’daki faaliyetlerine daha da kuvvetli bir şekilde devam edecek. Birçok ülkedeki ekibimle birlikte yakın çalışarak, yapay zeka destekli yazılım robotlarımızla yeni bölgemiz içindeki özel ve devlet kurumlarına hızlanmaları, verimlilik kazancı, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetlerinin artışı için önemli katkılarda bulunacağız” açıklamasında bulundu.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.