Mobil Ocak 31, 2019 15:00

OnePlus Apple ile dalga geçti! Bu cesareti de nereden buluyorsun!

OnePlus Apple ile dalga geçti! Bu cesareti de nereden buluyorsun!

Markaların birbirlerine göndermeler yapmasına oldukça alıştık ve bu bir noktaya kadar da oldukça eğlenceli olabiliyor. Geçtiğimiz yıllarda bu konuda en başarılı örneklerden birisi Nokia tarafından flaş ışığının yüze yansıması ve insanların zombieye dönüşmelerinin hiciv edildiği video olmuştur. Bu videoyu da haberin sonuna ekleyelim. Bugün ise OnePlus Apple ve Siri için farklı bir görsel paylaşarak Hindistan pazarında birinci kim diye Appel’ın sesli asistan hizmeti Siri‘ye bir soru soruyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

OnePlus Apple

OnePlus Apple

OnePlus Apple ile Hindistan’da dalga geçti!

OnePlus Hindistan’da 2018 yılında en çok büyüme gösteren üretici konumuna yükseldi. Apple ise en çok küçülen üretici konumunda ve bundan dolayı da OnePlus başarısını bu şekilde fanlarına gösterdi. OnePlus özellikle Amerika pazarında oldukça fazla ilgi gören bir marka oldu. Popülaritesi her gün artan OnePlus’ın 7. nesil telefonunu heyecanla bekliyoruz. 5G tarafında ciddi girişimleri olan Çinli üreticinin Hindistan pazarında bu yıl ne yapacağını ise hep birlikte göreceğiz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Samsung Apple ve Huawei rekabetinde zirve değişti

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.