Ana sayfa » Mobil » Oppo Find X Türkiye pazarında satışa sunulacak mı? Fiyat ne olur?

Oppo Find X Türkiye pazarında satışa sunulacak mı? Fiyat ne olur?

Oppo Find X Türkiye pazarında satışa sunulacak mı? Fiyat ne olur?

Oppo bugün yapacağı bir etkinlik ile tüm basına Türkiye pazarına giriş yaptığını ve gelecek planlarını anlatacak. Biz bu lansmana davetli olmamıza rağmen üzülerek katılamayacağız ama önümüzdeki dönemde Oppo ile farklı bir şekilde görüşeceğiz. Bu lansmanın en merak edilen sorusu Oppo Find X Türkiye pazarında satışa sunulacak mı? sorusuna herkesten önce cevap vermek istedik. Zira bizde bir Find X kullanıcısıyız ve bu soru bizi de ciddi anlamda etkiliyor. Telefonun Türkçe dil desteğine kavuşacak olması da bu bağlamda oldukça önemli.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo Find X Türkiye pazarında satılacak mı?

Bu sorunun cevabını Evet olarak verelim. Tam olarak tarih belli olmasa da Oppo Find X kısa süre içinde ülkemiz kullanıcıları ile buluşacak. Birçok kişinin bu telefonu beklediğini biliyoruz ama fiyat biraz korkutucu olabilir. Bugün İngiltere‘de 799 pound / 1020 dolar / 920 € fiyatlandırma ile satışa sunulan telefonun ülkemiz pazarında ise 8.000 TL bandından “en pahalı Android telefon” olma özelliği ile satışa sunulacak.

Oppo Find X pil testi – Dünyada bir ilk!!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.