Ana sayfa » Akıllı Telefon » OnePlus 6T ciddi bir sorunla gündemde!

OnePlus 6T ciddi bir sorunla gündemde!

OnePlus 6T ciddi bir sorunla gündemde!

Son dönemin en iyi fiyat / performans tepe modeli olan OnePlus 6T şimdi can sıkan bir pil sorunuyla karşı karşıya. Birçok kullanıcı Reddit’te telefonun piliyle ilgili yaşadığı sıkıntıları dile getirmeye başladı. Kullanıcılar, telefonları en sürümde olmasına karşın, ön bellek temizle arka plan uygulamalarını kısıtlama gibi yöntemler denemelerine rağmen pillerinin hızlı tükendiğinden şikayetçi.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

OnePlus 6T pil sorunu baş gösterdi

Bir başka kullanıcı daha önce 6-7 saat aralığında ekran açık süresi aldığını, fakat son dönemde bunun 4 saate kadar gerilediğini ifade ediyor. Bir başka kullanıcı ise yalnızca hızlı şarj tüketimi yaşamıyor, pilin aşırı ısındığında da şikayetçi.

OnePlus6T’de 3.700 mAh büyüklüğünde bir pil yer alıyor. Bunun yanında şirket 30 dakikalık şarjla telefonun bir günlük kullanım süresi sunabileceğini iddia ediyor. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek çözüm gibi görünüyor, ancak OnePlus’ın bir güncelleme ile sorunun üstesinden geleceğini düşünüyoruz.

Not: Etrafımda şu an OnePlus6T sahipleri bazı dostlarım ve kendilerinin şu an için böyle bir sorun yaşamadıklarını dile getiriyorlar.

 

Rekabet kızışıyor! Katlanabilir Oppo telefon geliyor!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.