Ana sayfa » Mobil » Sızıntı! Samsung Galaxy M serisi Türkiye pazarına gelecek mi?

Sızıntı! Samsung Galaxy M serisi Türkiye pazarına gelecek mi?

Sızıntı! Samsung Galaxy M serisi Türkiye pazarına gelecek mi?

Samsung orta segment pazarının tek hakimiyken Xiaomi ve Huawei Güney Koreli üreticinin pazarından son dönemde ciddi anlamda pay çaldı. Buna bir dur demek isteyen Samsung ise 2019 yılında oyunun kurallarını kendi lehine çevirmek için büyük bir gelişim ortaya koymaya hazırlanıyor. Aslında 3 kameralı Galaxy A7 2018 ve 4 arka kameralı Galaxy A9 ile bu değişimi başlatan Samsung‘un Infinty O ekranlı Galaxy A8s ile bu değişimin hangi noktaya gideceğini de ortaya koydu. Yıllardır birinci olduğu Hindistan pazarında Xiaomi‘ye geçilen Samsung Galaxy M serisi yeni telefonları ile bu pazardaki birinciliğini geri almak istiyor. Peki bu seri sadece Hindistan‘a mı özel olacak?

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Samsung Galaxy M Türkiye pazarında da satılacak mı?

Ekrandan parmak izi okuma sensörüne (Galaxy M20 ve Galaxy M30) sahip olacak yeni nesil Galaxy M serisi Infinty V adındaki ekranı ile de kullanıcılara farklı bir deneyim sunmaya geliyor. Galaxy M10 serisinde ortaya çıkan 5.000 mAh pil gücü ise Samsung‘un seviyeyi farklı bir noktaya taşıyacağının bir diğer göstergesi. Bu bilgiyi de ilk bizden öğrenin ve Galaxy M serisinin Türkiye pazarında satılacağını da herkese söyleyin…

Galaxy S10 serisi Mate 20 Pro’daki bir özellikle gelecek!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.