Mobil Ocak 18, 2019 11:30

Özel Haber: Oppo Vodafone ve Turkcell ile anlaştı mı?

Özel Haber: Oppo Vodafone ve Turkcell ile anlaştı mı?

Dünyanın en büyük beşinci üreticisi konumundaki Oppo Türkiye pazarına resmen giriş yaptı ve ülkemizde de satışa başladı. Dün perakendeciler tarafından satışa başlayan Oppo R17 Pro, Oppo A7X ve Oppo RX17 Neo büyük bir ilgi ile karşılandı. Oppo Türkiye‘nin GSM Operatörleri ile görüşme yaptığını biliyorduk ama son durum neydi bunu bilmiyorduk. Bugün aldığımız duyumlara göre Oppo Vodafone ile (kesin bilgi) ve daha sonra da Turkcell ile (şimdilik halen bir soru işareti var) Türkiye’de GSM Operatörleri üzerinden satış yapmaya başlayacak.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo Vodafone ve Turkcell ile anlaşacak mı?

Bugün aldığımız duyumlara göre Vodafone Türkiye‘nin Mali Yıl Başlangıcı 1 Nisan 2019 tarihi olduğundan dolayı Vodafone Türkiye Oppo‘nun satışlarına 1 Nisan 2019 tarihinden sonra başlayacak. Bu arada sürpriz modeller ile Oppo karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu modeller arasında Vivo‘da olur mu diye sorduğunuzu biliyoruz ama Vivo‘nun gelmesine biraz daha var… Bunu da yine ilk bizden duymuş olun…

Editörün Notu: Bunu sızdıracak ve haber yapacak teknoloji siteleri bizi kaynak olarak gösterirse; çok seviniriz…

Oppo R17 Pro Türkiye fiyat belli oldu! Şimdi Huawei düşünsün!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.