Akıllı Telefon Ocak 18, 2019 13:00

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Google Play Store için bir yandan yeni bir arayüz test edilirken, diğer taraftan mevcut uygulamada geliştirme çalışmaları devam ediyor. Google Play, yazılım sürümünü 13.2.19’a çıkaran yeni bir güncelleme almaya başladı. Yeni sürümün otomatik olarak telefonunuza yüklenmesini bekleyebilir ya da yeni APK sürümünü haberimizin devamında indirip yükleyebilirsiniz. Yeni sürümde gözle görülür bir değişiklik olmasa da, uygulama altyapısında önemli düzeltmelerin yapıldığı belirtiliyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Google Play Store yeni APK yayınlandı

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store’un 13.2.19 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

Google Play 13.2.19 APK indir

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.