Mobil Ocak 17, 2019 8:07

Oppo R17 Pro Türkiye fiyat belli oldu! Şimdi Huawei düşünsün!

Oppo R17 Pro Türkiye fiyat belli oldu! Şimdi Huawei düşünsün!

Oppo Türkiye pazarına giriş yaptı ve ilk telefonu da Oppo R17 Pro oldu. İlk telefonun bu olması doğru mu değil mi bilemiyoruz ama Oppo R17 Pro bugün orta segment pazarında bambaşka bir seviye açacak bir ürün. Snapdragon 710 yonga seti kullanan telefonun en önemli ve bizce en güçlü tarafı tasarım ve kamera performansı. En tepe modeli Find X’te bile kullanmadığı üçlü kamera düzenini Oppo R17 Pro‘da bizlere sunan Oppo R17 Pro fiyat tarafında oldukça agresif!

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo R17 Pro fiyat

Oppo R17 Pro fiyat

Oppo R17 Pro fiyat açıklandı!

Bugün MediaMarkt tarafından açıklanan fiyata baktığımızda 4,999 TL gibi bir rakam görüyoruz. Bu rakam fazla mı diye sorarsanız evet deriz ama Oppo, ne Çin pazarında ne de Avrupa pazarında hiç ucuz olmadı. Oppo, orta segment telefonlarını bile rakiplerinin amiral gemisi seviyesinde ortaya koyan bir üretici oldu. Bunu 2014 yıllarında N serisi ile de ortaya koyan üreticinin ülkemizde satışlarının bol olmasını diliyoruz.

Oppo Find X pil testi – Dünyada bir ilk!!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.