Ana sayfa » Mobil » Damla çentikli ve pil canavarı Oppo A7X satışa başladı!

Damla çentikli ve pil canavarı Oppo A7X satışa başladı!

Damla çentikli ve pil canavarı Oppo A7X satışa başladı!

Oppo Türkiye pazarına giriş yaptı ve oldukça hızlı bir giriş yaptı. Bugün itibariyle Oppo R17 Pro satışına başlayan üretici Oppo A7X‘in de satışını online kanallar üzerinden yapmaya başladı. Bu konuda birçok mesaj alıyoruz ve GSM Operatörleri tarafında bir gelişme olacak mı sorusuna şimdilik biz de cevap veremiyoruz ama anladığımız o ki Oppo Türkiye online satıştan yola devam edecek. Bugün Oppo A7X Türkiye  pazarına resmen giriş yaptı ve su damlası çentiğinin yanında 4230 mAh pil gücü ile de özellikle orta segment telefon pazarında büyük bir rekabete sebep olacak.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo A7X Türkiye

Oppo A7X Türkiye

Oppo A7X Türkiye fiyatı belli oldu!

MediaMarkt tarafından verilen fiyata göre telefon 2.099 TL‘den satışa sunuldu ve şu an itibariyle telefondan sadece 8 adet kaldı. Kamera, tasarım ve pil özellikleri ile öne çıkan Oppo A7X‘in teknik özelliklerini kısaca hatırlayalım mı?

Oppo A7X teknik özellikler

  • 6.3 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde 19.5:9, %90.8 ekran / kasa oranı
  • Snapdragon 450 yonga seti
  • 64GB Hafıza
  • 4GB RAM
  • Arkada 16 megapiksel + 2 megapiksel, önde 8 megapiksel kamera Arka kameralar 5 farklı sahne arasındaki farkı algılayıp kullanıcılar için en iyi çekim modunu otomatik ayarlıyor. Ön kamera ise hem yüz tanıma hem de güzellik modu desteği sunuyor.
  • 4230 mAh pil gücü
  • Android 8.1.0 Oreo ve ColorOS 5.2 arayüz

Oppo R17 Pro Türkiye fiyat belli oldu! Şimdi Huawei düşünsün!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.