Mobil Ocak 15, 2019 17:00

Vivo Apex 2 efsaneyi gerçekleştirmeye geliyor! Sanki 5. element!!!

Vivo Apex 2 efsaneyi gerçekleştirmeye geliyor! Sanki 5. element!!!

Geçtiğimiz yıl Mobil Dünya Kongresi kapsamında “konsept dizayn” olarak gördüğümüz Vivo Apex, bir anda dünyanın en çok konuşulduğu telefon haline geldi. Vivo’nun tamamen ekran tasarımının başlangıç modeli olan  Apex serisi gerçek hayata geçmedi ama fuar kapsamında on binlerce dolar para ödenerek bu konspet modeller satıldı. Bunu da ilk bizden duyun. Vivo Apex modeli yerine tasarımı daha da derinleştirerek Vivo NEX serisi ile karşımıza çıktı ama ismin popülaritesi iç geçmedi. Çinli üretici geçtiğimiz hafta duyurusunu yaptığı 5. element gibi görünen Vivo Apex 2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Vivo Apex 2 tasarım tarafında bize ne sunacak?

Vivo tarafından yayınlanan görselde telefonun 24 Ocak tarihinde tanıtılacağını öğreniyoruz. WaterDrop yani su damlası anlamına gelen bir motta kullanan Vivo’nun yeni telefonun tasarımı ile ilgili bize ne sunacağını henüz bilemiyoruz ama yayılana görsellere göre metal ve camın bir arada kullanıldığı yapı gibi bir yapı olacağı ortaya çıkıyor.

Telefonun bize ne sunacağını kısa süre içinde net bir biçimde öğreneceğimizi düşünüyoruz. Belki bugün belki yarın yeni bir sızıntıyı da sizlerle paylaşacağız…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.