Ana sayfa » Mobil » Oppo 2019 yılı planlarını açıkladı! Winter is Coming!

Oppo 2019 yılı planlarını açıkladı! Winter is Coming!

Oppo 2019 yılı planlarını açıkladı! Winter is Coming!

Oppo Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı ve Oppo Türkiye pazarına büyük bir önem veriyor. Yeni ürünlere olan ilgimiz ve genç nüfusumuz Çinli üreticilerin ciddi anlamda ilgisini çekiyor. Oppo 2019 yılında Ar-Ge‘ye 1,43 milyar dolardan az olmamak şartı ile yatırım yapacağını duyurdu. Bu oldukça önemli zire bu kadar büyük bir Ar-Ge atağını Çinli üreticiden daha önce görmemiştik.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo 2019 yılında Ar-Ge yatırımlarını hızlandıracak!

Türkiye’nin de dahil olduğu 35 ülkede operasyonu bulunan OPPO’nun Kurucusu ve CEO’su Tony Chen verdiği bilgilere göre, OPPO 2019’da Ar-Ge harcamalarında yıllık yüzde 150 oranında artışla yaklaşık 1.43 milyar dolar yatırım yapacak. OPPO artan Ar-Ge sermayesi ile şirketin teknolojik yeteneklerini geliştirmeye odaklanacak. OPPO, akıllı telefon teknolojilerinin yanı sıra akıllı saatler ve akıllı ev teknolojileri de dahil olmak üzere bir dizi akıllı cihaz geliştirecek. OPPO bu çalışmalarında yapay zekayı kullanacak.

Oppo 5G teknolojisini geliştiren ilk şirket olacak!

OPPO’nun 2019’daki yol haritasının en önemli başlıklarından birini 5G teknolojisi oluşturacak. 2015 yılından bu yana 5G teknolojisine yatırım yapan ve 5G ürünlerinin geliştirilmesine hız veren OPPO, Ekim 2018’de Oppo A15 üzerinden ilk 5G akıllı telefon bağlantısını gerçekleştirmeden önce Ağustos 2018’de 5G sinyal ve veri bağlantılarının birlikte çalışabilmesini sağladı. OPPO, 2019 yılında 5G akıllı telefonları tüketicilerle buluşturan ilk üretici olmayı hedefliyor.

Oppo Find X 5G mi geliyor?

Yeni bir 5G ekosistemi geliştirmek için dünya çapında endüstri ortaklarıyla birlikte çalışacak olan OPPO, geçtiğimiz aralık ayında Çin’de düzenlenen bir konferansta ilk kez “Find X 5G” prototipini tanıttı. 2018’in başlarında piyasaya sürülen OPPO’nun amiral gemisi modeli OPPO Find X, akıllı telefon endüstrisindeki ekran trendini yeniden belirlerken, OPPO’nun Avrupa pazarında daha fazla tüketiciye ulaşmasında lokomotif rol oynadı.

Oppo Find X pil testi – Dünyada bir ilk!!!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.