Snapdragon 855 işlemcili Redmi telefon geliyor! Şov şimdi başlıyor
24 Haziran 2019 Pazartesi
Snapdragon 855 işlemcili Redmi telefon geliyor! Şov şimdi başlıyor

Snapdragon 855 işlemcili Redmi telefon geliyor! Şov şimdi başlıyor

Xiaomi’dan ayrılarak yoluna yeni bir marka olarak devam edeceğini açıklayan Redmi, bu noktada Çin’de gerçekleştirdiği etkinlikte Redmi Note 7 modelini duyurdu. Samsung üretimi 48 megapiksel çözünürlüklü arka kameraya sahip olan telefonun tüm detaylarına buradaki haberimizden göz atabilirsiniz. Xiaomi bunun yanında şubat ya da mart ayı içerisinde bu defa Sony üretimi 48 megapiksel çözünürlüklü kameraya sahip Redmi Note 7 Pro modelini duyuracak. Üstelik bu telefonda Snapdragon 710 işlemcisinin yer alacağı konuşuluyor. Şimdi de Snapdragon 855 işlemcili Redmi akıllı telefon konuşulmaya başlandı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Takipçilerin Weibo üzerinden yönelttiği bir soru üzerine  Xiaomi CEO’su Lei Jun, Redmi markası tarafından tasarlanan Snapdragon 855 işlemcili bir telefon olduğunu doğruladı. Tabii telefonun çıkış tarihi, tasarım ve teknik özellik detayları henüz bilinmiyor, fakat telefonun 368 $ seviyesinde fiyatlandırılacağı konuşuluyor.

Xiaomi görünüşe bakılırsa Redmi markasıyla çok can yakacak. Redmi Note 7 ile iddialı bir giriş yapan markanın önümüzdeki dönem karşımıza çıkaracağı uygun fiyatlı süper telefonları şimdiden merak ediyoruz.

 

48 megapiksel kameralı Redmi Note 7’nin kamera örnekleri yayınlandı