LG G8 tanıtım tarihi belli oldu! LG bu defa çok iddialı - TeknoBurada
24 Haziran 2019 Pazartesi
LG G8 tanıtım tarihi belli oldu! LG bu defa çok iddialı

LG G8 tanıtım tarihi belli oldu! LG bu defa çok iddialı

25-28 Şubat tarihleri arasında MWC 2019 etkinliği gerçekleşecek. Dünya devi birçok üretici bu etkinlikte yeni teknolojilerle donattığı en iyi ürünlerini görücüye çıkaracak. Bu tür etkinliklerin avantajları olduğu kadar dezavantajları da var. Mesela gerçekleştirilen etkinliği dünyanın her noktasında gelen gazeteciler ilgiyle takip eder. Bunun yanında duyurduğunuz ürün diğer bir üreticiye ait ürünün gölgesinde kalabilir. MWC 2019’da göreceğimiz üreticilerden biri de LG olacak. Hatta Android Authority sitesinin şirket cephesinde elde ettiği bazı bilgilere bakılırsa LG G8 MWC 2019’da tanıtılacak.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Son olarak G6’yı MWC etkinliğinde duyuran LG’nin bu hamlesi cesurca diyebilir, zira son dönem G ve V serisi telefonlar rakiplerin gölgesinde kalıyor. Galaxy S10 serisinin tanıtılacağı Mobil Dünya Kongresi’nde yeni Sony ce Xiaomi’den de yeni ürünler gelecek.

LG G8 ses teknolojisiyle fark yaratacak

Gelen haberler G8’in yeni teknolojilerle donatılacağını gösteriyor.Halihazırda bazı LG televizyonlarda yer alan Sound on Display özelliği G8’in öne çıkan özelliklerinden biri olacak. Bu teknoloji ile telefondaki ses çıkışı ekran altına taşınacak. Telefon, Ekranın titreştirilmesi sayesinde çevreye ses yayacak ve bu titreşimler gözle fark edilmiyor.

Yeni bir 3D kamera teknolojisine sahip olan G8’de Snapdragon 855 işlemcisi güç verecek. Arkada üç kameranın yer alacağı telefonda ekran tarafında da ciddi gelişmeler bekleniyor.

 

Çin’de en çok satan telefonlar açıklandı! Listede sürpriz modeller var