Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » CES 2019: LG katlanabilir ekranlı televizyon tanıttı! Siz telefonla uğraşın!

CES 2019: LG katlanabilir ekranlı televizyon tanıttı! Siz telefonla uğraşın!

CES 2019: LG katlanabilir ekranlı televizyon tanıttı! Siz telefonla uğraşın!

Akıllı telefon pazarında büyük bir heyecan yaşanıyor. Zira bu yıl yeni nesil katlanabilir telefonlar pazara sunulacak. Bu gelişmeyi heyecanla beklerken; görüntüleme tarafında sürekli olarak kendini geliştiren Güney Koreli üretici LG CES 2019 etkinliği kapsamında yeni nesil katlanabilir ekranlı televizyonun tanıtımını gerçekleştirdi. Şimdi dilerseniz lafı uzatmadan bu televizyonun nasıl çalıştığını aşağıdaki videoyu izleyerek görelim ve konu hakkındaki yorumumuzu sizlerle paylaşalım.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

LG CES 2019 etkinliğinde katlanabilir televizyon tanıtımı gerçekleştirdi!

Yukarıda The Verge tarafından hazırlanan videoyu görebiliyorsunuz ve biz de bu konuda birkaç kelam etmek istiyoruz. Bu televizyon takdir edersiniz ki OLED bir ekran. Telefonlarda OLED ekran kullanımına bir lafımız yok ama böyle pahalı ve uzun süreli kullanım sunacak ürünlerde OLED kullanımını doğru bulmuyoruz. Bizce TV tarafında OLED teknolojisi ölü bir yatırım gibi görünüyor. Her geçen saatte eskiyen ve OLED Yanığı gibi bir durumda üreticinin “bu bizimle ilgili bir sorun değil” deme durumu bizi bu teknolojiden soğutuyor. Ama karar ve takdir her zaman olduğu gibi sizin…

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.