Mobil Ocak 7, 2019 15:00

Google Pixel mağduru genç Google’ı öyle bir protesto etti ki!

Google Pixel mağduru genç Google’ı öyle bir protesto etti ki!

Akıllı telefon pazarının en önemli konularından birisi şüphesiz ki servis kalitesi. Ülkemizde bu durum tam bir keşmekeş içinde sürüyor. Bir kişi servisten oldukça memnunken diğeri aynı servisten oldukça memnunsuz. Bir “Yetkili Servis” bir kusuru kullanıcı hatası olarak görürken başka bir “Yetkili Servis” bunu garanti kapsamına alabiliyor. Bazı markalar ise yenilenmiş telefonları kullanıcılarına kutusuz göndererek kullanıcılarda “sıfır telefon gönderdiler” algısı oluşturabiliyorlar. Tüm bunları birebir yaşamış Google Pixel mağduru genç bir kardeşimiz ise Hindistan’da oldukça ilginç bir yöntem ile Google‘ı protesto etti.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Google Pixel mağduru

Google Pixel mağduru

Google Pixel mağduru genç pankart yaptı “Google Almayın” dedi!

Manu Aggarwal isimli kardeşimiz, 2017 yılında Google Pixel bir telefon satın alıyor ve sorunlarda dolayı defalarca ürünü servise götürmek durumunda kalıyor. Sorunlarının çözülmemesi üzerine ve ülkelerinde de “hakem heyeti” gibi sosyal kurumların olmaması sebebi ile bu yöntem ile “Google Almayın” kampanyası başlattı. Bu tarz sorunları birçok Pixel telefon kullanıcısı yaşıyor. Zira gelen raporlar ve okuduğumuz forumlarda Google Pixel kullanıcılarının genel bir memnuniyetsizliği var. Bakalım Google bu konuda ne yapacak?

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.