Güncel Teknoloji Haberleri Ocak 1, 2019 9:54

Popüler dizi Stranger Things’in üçüncü sezon yayın tarihi açıklandı

Popüler dizi Stranger Things’in üçüncü sezon yayın tarihi açıklandı

Stranger Things, Netflix’in en popüler yapımlarından biri ve şimdi dizinin üçüncü sezonuyla ilgili merak edilen açıklama geldi. Bu açıklama diziyi sabırsızlıkla bekleyen hayranları elbette mutlu edecektir, ancak soluksuz bir heyecan için uzun bir süre daha beklemeleri gerekecek. Netflix dizinin yayın tarihini alt bölümdeki afiş eşliğinde açıkladı.

MUTLU YILLAR!

1985 asla aynı olmayacak.

Stranger Things üçüncü sezonuyla geri dönüyor.

4 Temmuz 2019’da Netflix’te!

Stranger Things

Stranger Things

Stranger Things konusu

Stranger Things, 1980’lerin başında kurgusal kırsal kasaba olan Hawkins, Indiana’da geçmektedir. Hawkins Ulusal Laboratuvarı görünüşte Amerika Birleşik Devletleri Enerji Bakanlığı için bilimsel araştırma yapmaktadır ancak gizlice paranormal ve doğaüstü alanlarda insanların üzerinde deney yapmaktadır. Yanlışlıkla, “Baş aşağı” olarak adlandırılan alternatif bir evrene açılan bir portal yaratırlar. Bunun sonucunda, Hawkins’in bu olaydan habersiz sakinleri olumsuz bir şekilde etkilenmeye başlar.

İlk sezon Kasım 1983’te Will Byers’ın Baş aşağı’ndan gelen bir yaratık tarafından kaçırıldığı tarihte başlar. Annesi Joyce ve kasabanın polis şefi Jim Hopper, Will’i aramaya başlar. Aynı zamanda, Eleven adlı psikokinetik yeteneklere sahip genç bir kız laboratuvardan kaçar ve Will’i bulmak için yaptıkları aramalarda Will’in arkadaşları Mike, Dustin ve Lucas’a yardım eder.

İkinci sezon Ekim 1984’ten itibaren başlar. Will kurtarılır ancak olayların ayrıntılarını çok az kimse bilmektedir. Will’in arkadaşları ve ailesi, Will’in Baş aşağı’ndaki varlıklardan hâlâ etkilendiğini öğrendiklerinde, Baş aşağı’nın kasaba ve insanlık için daha büyük bir tehlike olduğunu fark ederler.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.