Mobil Ocak 1, 2019 15:00

En iyi grup görüşmesi Google Duo ile yapılacak! Karanlıkta bile!

En iyi grup görüşmesi Google Duo ile yapılacak! Karanlıkta bile!

Apple FaceTime özelliğine 32 kişiye kadar görüntülü görüşme özelliği getirilmesi tüm anlık mesajlaşma uygulamalarından beklenen bir özellik haline geldi. Bildiğiniz üzere daha önceki haberlerimizde WhatsApp bunu denediğini ve 2019 yılı içinde bu özelliği tanıtacağının haberlerini yapmıştık. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Google Duo bunlardan daha fazlasını sunmak için karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Google Duo

Google Duo

Google Duo düşük ışıkta görüşme yaptırtacak!

Ortaya çıkan bir görsel Google‘ın grup görüntülü konuşma üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Ortaya çıkan hemen üstte paylaştığımız görsele göre Google Duo mesajlaşma hizmetini kullanan kişiler 7 kişiye kadar görüntülü görüşme yapabilecek. Bu görüşmeye başlamadan önce 7 kişiyi listenizden seçecek ve arama tuşuna basacaksınız ve 7 kişiye birden görüntülü görüşme çağrısı gidecek. Bu görüşme başladıktan sonra yeni birini buraya ekleyemiyorsunuz. Bu oldukça kötü olmuş ama bunun halen bir test yazılımı olduğunu belirtelim. Zira bu mutlaka düzeltilecektir.

Bir diğer özellik ise düşük ışıklı ortamda da görüntülü görüşme yapılabilmesi için gece modunun açılması. Düşük ışıklı ortamda lens için yapılan bu güncelleme ile artık saat farkı olan lokasyonlarda çalışanlar rahatlık görüntülü toplantılar yapabilecekler.

Bakalım Google iyice çöp haline gelen Google Duo anlık mesajlaşma hizmeti diğer mesajlaşma hizmetlerini tehdit edebilecek mi?

WhatsApp 1 – Google Hangouts 0

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.