Akıllı Telefon Aralık 31, 2018 13:00

2018’in en beğenilen telefonlar listesi açıklandı! Sürprizlere hazır olun

2018’in en beğenilen telefonlar listesi açıklandı! Sürprizlere hazır olun

2018 yılını geride bırakmamıza saatler kaldı. Dünyanın önemli mobil teknolojisi sitelerinden GSM Arena kullanıcılardan gelen oyları dikkate alarak “2018’de en beğenilen telefonlar ” listesine açıklık getirdi. Birçoğunuz listenin ilk sırasında amiral gemi telefonları ya da kendi telefonunuzu görmeyi umabilirsiniz, fakat tablo hiç de bu şekilde görünmüyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Yılın en iyi fiyat / performans orta segment telefonlarından biri olan Xiaomi Redmi Note 5 Pro listenin zirvesinde yer aldı. İkinci sıraya baktığımızda yine fiyat performans odaklı ancak bu defa üst segmentte konumlandırılan OnePlus 6 modelini görüyoruz.

Nokia 7 Plus iyi bir orta segment telefon olurken, dördüncü sıradaki Galaxy S9 Plus kullanıcıların en fazla tercih ettiği tepe modellerden biri oldu. Huawei P20 Pro ise kamera tarafında küçük bir devrim gerçekleştirdi diyebiliriz.

Xiaomi, Pocophone F1 ile ucuz amiral gemi segmentini başlattı. Listenin tümüne baktığımızda Xiaomi markası taşıyan dört telefon yer alıyor. Mi A2, Nokia 6X, Galaxy Note 9 ve Xiaomi Mi 8 kullanıcıların en çok beğendikleri diğer telefonlar oldu. Sizce listede hangi telefon yer almalıydı?

İşte bu yıl en beğenilen telefonlar

  1. Xiaomi Redmi Note 5 Pro
  2. OnePlus 6
  3. Nokia 7 plus
  4. Samsung Galaxy S9 +
  5. Xiaomi Pocophone F1
  6. Huawei P20 Pro
  7. Xiaomi Mi A2 (Mi 6X)
  8. Samsung Galaxy Note 9
  9. Nokia 6.1 Plus (Nokia X6)
  10. Xiaomi Mi 8

OnePlus 6 fiyat indirimi ile karşımızda! Ama ne düştü!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.