Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 30, 2018 11:00

Mark Zuckerberg Facebook siyaset gerilimi üzerine konuştu! Napiim yaaa!!!

Mark Zuckerberg Facebook siyaset gerilimi üzerine konuştu! Napiim yaaa!!!

Facebook 2 milyar kişiye ulaştı ve her gün de büyümeye davam ediyor. Mark Zuckerberg Facebook ile ilgili son dönemde ciddi anlamda eleştiri alıyor ve mahkemelerde de ifade veriyor. Bir süredir Facebook’un siyaset ve seçimle üzerindeki etkisi ise ciddi anlamda konuşuluyor. Bu konuda Mark Zuckerberg bir açıklamada bulundu ama açıklama kimi tatmin etti bunu da bilemiyoruz. Zira Mark yaptığı açıklamada kısaca şunları söyledi;

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Mark Zuckerberg Facebook siyaset ve seçim üzerine açıklamalarda bulundu!

2 milyar kişinin abonesi olduğu bir ekosistemde her kulalncının kendi dilinde yazdığı iletilerde terör ve toplumsal etik kurallarına uymayan yorumları Yapay Zeka ile tarıyoruz. Bunun yanında birde İçerik İnceleme Ekibi bu kaynaklara insna gözüyle bakıyor. Bu ekibi 2017 yılına göre tam 3 kat büyüttük. Facebook’un siyasete ve toplumsal olaylara etkisini tamamen yok edebilir miyiz? Buna cevabım kesinlikle hayır ama elimizden geleni yapıyoruz ve daha da fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

Trump seçimi kaybederse tüm suçu sosyal medyaya atar mı dersiniz?

Netflix iOS ve Android kullanıcılarının fişini çekti!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.