Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 27, 2018 17:39

Turkcell’in limitsiz internet fiyatları Türk Telekom’u korkuttu

Turkcell’in limitsiz internet fiyatları Türk Telekom’u korkuttu

İnternette belirli bir kullanımdan sonra hızı düşüren Adil Kullanım Kotası 31 Aralık’ta son bulacak. Yeni uygulamanın neler getirip neler götüreceği konuşuladursun, son dönemde Türk Telekom’un açıkladı fiyatların gündeme damga vurduğunu söyleyebiliriz. Şimdi ise Türk Telekom ve Turkcell ev internet fiyatlarına açıklık getirdi. İşte en güncel fiyatlar…

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Türk Telekom’un açıklamış olduğu fiyatlar birçok platformda kullanıcıların tepkisiyle karşılaştı. Hatta diğer rakiplere altyapı desteği sunan Telekom’un bunun için de fiyat artışında bulanacağı belirtildi.

Tepkiler giderek artarken ve AKK’nin kalmasına artık birkaç gün kalırken, limitsiz internet için belirlenen fiyatlar elimize geçti. Alt bölümdeki listede Türk Telekom ve Turkcell’in limitsiz internet fiyatlarını bulacaksınız.

Türk Telekom ve Turkcell

Türk Telekom ve Turkcell

Yukarıdaki tabloya baktığımızda Turkcell’in açıkladığı fiyatların çok da rekabetçi olduğunu söyleyebiliriz. Örneklemek gerekirse; Türk Telekom 16 Mbps interneti ilk yıl 92.9 TL, ikinci yıl 102.9 TL’den satarken, Türkcell’de 15 Mbps internet 24 ay boyunca 79.9 TL’den fiyatlandırıldı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.