Akıllı Telefon Aralık 27, 2018 17:00

Netflix sürpriz diyebileceğimiz bir üye paketi hazırlıyor

Netflix sürpriz diyebileceğimiz bir üye paketi hazırlıyor

Dünyanın en büyük çevrimiçi video ve içerik izleme platformu Netflix yeni bir üyelik paketi hazırlıyor. Şu an kullanıcılara bir ay ücretsiz deneme süresinin ardından Temel, Standart ve Özel paketler sunan platform, görünüşe bakılırsa haftalık abonelikler başlatmayı planlıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Netflix haftalık abonelikler başlatıyor

Şirkete yakın kaynaklar haftalık aboneliğin Avrupa’da 2.5 € olarak fiyatlandırılacağını bildiriyor. Bakıldığı zaman bugünkü kur ile 15 TL’ye denk gelen bu ücret haliyle ülkemizde daha düşük olacaktır. Zira aylık Temel paket şu an 15.99 TL’den ücretlendiriliyor.

Haftalık paket ile kullanıcılar Netflix’i hem daha kısa zaman diliminde hem de daha ucuza deneyimleyecek. Bu “küçük abonelik” müşterileri, bir hafta boyunca platformdaki içeriklerin tamamına erişebilecek ve bir hafta sona erdiğinde bu ücreti yenileyebilecekler. Haftalık abonelik ülkemizde uygulanırsa fiyatının 5 TL civarında olacağını tahmin ediyoruz.

Yurt dışından getirilecek telefonlara bandrol ücreti geldi

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.