Ana sayfa » Mobil » Lansmana dakikalar kala Honor V20 son kez görüntülendi!

Lansmana dakikalar kala Honor V20 son kez görüntülendi!

Lansmana dakikalar kala Honor V20 son kez görüntülendi!

Huawei’nin alt markası Honor büyük bir atılım içinde. Bu yıl tanıttığı ve daha sonra Huawei telefonlarda da kullanılan GPU Turbo güncellemesi ile büyük bir teknolojik gelişim ortaya koyan Honor markası yeni amiral gemisi telefonu Honor V20 ile bugün karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Lansman öncesinde telefonun en son görseli sızdırıldı. Bu görsele göre telefonun Samsung tarafından Infinty-O adındaki ekrana ve arkada 3 farklı kamera dizilimi ile geleceği de kesinleşti.

Honor V20

Honor V20

Honor V20 tanıtım öncesi son kez göründü!

Önümüzdeki saatlerde başlayacak olan lansmandan tüm detayları sizlerle paylaşacağız ama ortaya çıkan ve kesinleşe bilgilerden birisi de telefonun 3 renk ile gelecek olması. Kırmızı, mavi ve siyah renklerine sahip olacak telefon Kirin 980 yonga seti ile karşımıza çıkacak. Arkadaki üç kameradan birisi ise 3D tarayıcı olarak çalışan bir kamera olacak. Detayları önümüzdeki saatlerde sizlerle paylaşacağız..

Fiyatlandırma ile ilgili de bilgiler zira ortaya çıkan bilgiler göre Honor V20 2 farklı seçenek ile karşımıza çıkacak.

  • 64GB Hafıza 6GB RAM 405 dolar
  • 128GB Hafıza 6GB RAM 477 dolar

Şimdi Huawei düşünsün…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.