Ana sayfa » Android Wear » Xiaomi Mi Band 3 en çok tercih edilen ürün oldu! Nasıl olmasın?

Xiaomi Mi Band 3 en çok tercih edilen ürün oldu! Nasıl olmasın?

Xiaomi Mi Band 3 en çok tercih edilen ürün oldu! Nasıl olmasın?

Giyilebilir teknolojiler tarafında kafamızda bir soru  işareti olduğunu biliyoruz. Zira birçok kişi ve özellikle giyilebilir ürünler kullanmayan kişiler bu ürünlere pekte sıcak bakmıyor. Kullanıcılar genellikle bu ürünlere “şarj edilmesi zorunlu bir ürün daha” gözüyle bakıyor. Xiaomi Mi Band 3 ise bu noktada birçok kişinin isteklerini karşılıyor. Hem fiyatı, hem hafifliği, hem pil performansı hem de Çin’de yeni başlayan NFC ödeme yöntemlerine verdiği destek ile pazar payında birinciliği yakalayan ürün Çin’in en çok tercih edilen giyilebilir ürünü oldu.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 birinci ikinci Huawei!

IDC’nin yaptığı araştırmaya göre Xiaomi bu noktada pazar payını %28,9’a yükselterek en yakın rakibi Huawei ve Honor ortaklığına büyük bir fark attı. Ülkemizde de büyük satış rakamlarına ulaşan Xiaomi’nin özellikle akıllı saat tarafında da büyük bir gelişim ortaya koyduğunu düşünüyoruz. Bizde sizler için Çin’den Xiaomi AMAZFIT Bip Pace Youth modelini sipariş ettik ve ürün gelince inceleyip şanslı bir okuyucumuza bunu hediye edeceğiz…

Samsung Galaxy Watch inceleme! En detaylı inceleme bu!!!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.