Mobil Aralık 20, 2018 16:30

OnePlus eski telefonlarına Android Pie güncellemesi veriyor!

OnePlus eski telefonlarına Android Pie güncellemesi veriyor!

Akıllı telefon pazarında güncellemeler oldukça sorun olmaya başladı. Amiral gemisi modeller Android Pie güncellemesi alsalar da orta segment ve eski amiral gemisi modellerin bu güncellemeye kavuşamadıklarını görüyoruz. Bu konuda en agresif üreticiler ise Çinliler. Özelikle Xiaomi ve OnePlus bu konuda agresif bir güncelleme politikası benimsiyorlar. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre OnePlus 5 ve OnePlus 5T Android Pie güncellemesi almaya hazırlanıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

OnePlus 5 ve OnePlus 5T Android Pie güncellemesi alıyor!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda paylaştığımız Beta süreci devam ediyor ve bugün de yeni bir güncelleme ile ikinci Beta süreci başlamış bulunuyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre Ocak ayında nihai sürüm her iki model içinde kullanıcılara sunulacak. Güncelleme ile birlikte yüz tanımada ciddi bir gelişim ve navigasyon tuşlarının değişimi veriliyor. Arayüzün daha stabil olduğu da gelen bilgiler arasında. Beta sürecine girerseniz OTA yolunu ancak telefonu sıfırladıktan sonra tekrar açabilirsiniz bunu da hatırlatalım…

İşte Android 9 Pie güncellemesini alan ve alması beklenen Xiaomi telefonlar

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.