Mobil Aralık 20, 2018 13:00

Nokia 1020 çakması OnePlus 5G ya da OnePlus 7 resmen görüntülendi!

Nokia 1020 çakması OnePlus 5G ya da OnePlus 7 resmen görüntülendi!

2019 yılı birçok üretici için oldukça hareketli geçecek gibi görünüyor. Markalar 5G destekli telefonlarını tanıtmaya hazırlanırken bu telefonların sadece amiral gemisi modeller olmayacağını da belirtelim. Zira orta segment modeller içinde 5G destekli telefonlar pazara sunulacak. Geçtiğimiz günlerde OnePlus kurucusu Carl Pei yaptığı bir açıklama ile OnePlus 5G adında yeni bir telefonu 2019 yılında pazara sunacaklarını belirtti. Bu toplantıda gazetecilerden birisi “bahsettiğiniz yeni telefon OnePlus 7 mi olacak?” diye sordu ama Carl bu konuda çok net konuştu ve yeni 5G destekli telefonun 7 serisi olmayacağını dile getirdi. Bugün ise ortaya çıkan bir görsel tüm bu açıklamaları yıktı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

OnePlus 7

OnePlus 7

OnePlus 7 Nokia 1020 tasarımı ile karşımızda!

Yapılan bir toplantıda çekilen bu fotoğraf OnePlus’ın tüm açıklamalarını yıktı. Zira ortada yuvarlak kamera tasarımına sahip bir telefon görünüyordu. Ekranda kırmızı sağda bulunan çalışanın elinde ise beyaz renkli yeni OnePlus telefonunun detaylarının ne olacağını bilemiyoruz ama bu telefonun 7. nesil OnePlus olduğuna dair bahse girebiliriz.

Telefonun arka tarafında yatay konumda konuşlandırılmış üçlü kamera dizilimine sahip bir ekosistem görüyoruz. Bunun bize ne sunacağı şimdilik takdir edersiniz ki belirsiz ama OnePlus’ın büyük bir inovasyon ortaya koyacağını düşünüyoruz…

OnePlus 6T McLaren Edition fiyat uygun olunca saniyeler içerisinde tükendi

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.