Mobil Aralık 19, 2018 13:00

Google Maps Street View artık her yere girecek! Nasıl mı?

Google Maps Street View artık her yere girecek! Nasıl mı?

Haritalar uygulamaları hayatımızın en önemli parçalarından birisi haline geldi. Özellikle büyük şehirde yaşıyorsanız haritalar uygulamasına ciddi anlamda ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Bu noktada en sık kullanılan uygulamalar ise Yandex Maps, Apple Maps ve Google Maps oluyor. Trafik yoğunluğu tarafında en doğru bilgi ise sanıyoruz Google tarafından sunuluyor. Yön bulma tarafındaysa her kullanıcının kendine iyi gelen bir uygulaması var. Haritalar uygulamalarının sadece araç ile gidilen yerleri göstermesi ise büyük bir sorundu. Bu sorun Google’ın sırt çantasına indirdiği yeni nesil görüntüleme teknolojisi ile çözülmüş gibi görünüyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Google Maps Street View

Google Maps Street View arabaların giremediği yere girecek!

Google tarafından paylaşılan bu görselde yeni bir 360 derece kameranın varlığı ortaya çıkıyor. Google daha önce sokak görünümü seçeneğini farklı ürünler ile yapıyordu ama bu ürün ile çok daha farklı yerlere gidilebileceğini belirtelim. Bakalım Google Maps bu yeni teknoloji ile bizi nerelere sokacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.