Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 14, 2018 8:30

Sadece 1 adet üretilen Ferrari ile tanışın! Fiyatı mı? Onu sormayın!!!

Sadece 1 adet üretilen Ferrari ile tanışın! Fiyatı mı? Onu sormayın!!!

Otomobillere olan tutkumuz bu haberlerin yapılmasına sebep oluyor. Dünyada “yarış otomobili” denince akla gelen ilk marka olan Ferrari bugün dünyada sadece 1 adet üretilen ve sahibine de teslim edilen çok özel bir Roadster tanıttı. Bugüne kadar gördüğümüz en kötü Ferrari rengi olan SP3JC model numaralı bu aracı satın alan kişinin nasıl bir Ferrari dünyası olduğunu oldukça merak ediyoruz. Zira mavi beyaz Biga Spor forma renkleri gibi bir renk tercihini anlamış değiliz…

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Ferrari dünyada 1 adet SP3JC modeli ile karşımızda!

İtalyan spor otomobil devi Ferrari, sadece bir adet ve kullanıcısının talepleri doğrultusunda kişiye özel olarak üretilen roadster modeli SP3JC’yi görücüye çıkardı. 1950 ve 1960 yıllarında üretilen efsanevi V12 motorlu Spider modellerinden ilham alınan SP3JC, Ferrari Stil Merkezi’nde iki yıllık bir çalışmanın sonunda yeniden yorumlanarak, koleksiyonerler ve müşterisi olan kullanıcısının beğenisine sunuldu. 780 HP güç üreten motoruyla markanın V12 mirasını devam ettiren SP3JC, tasarımındaki detaylar, özel çizgileri ve eşsiz rengiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Ferrari SP3JC One Off – matr. 230219

F12tdf şasisi üzerinde geliştirilen SP3JC, dinamik ve oldukça iddialı tasarım çizgileriyle göz dolduruyor. SP3JC’nin ön tarafında bulunan hava çıkışları, ön ızgarası ve keskin tasarıma sahip farlarıyla tamamlanırken, aracın arka kısmında yer alan yatay kesikler kaslı bir görünüş sergiliyor. Ferrari SP3JC’nin sportif yapısı, 780 HP’lik V12 motoru ön plana çıkaran ayrılmış camlarla, parlatılmış alüminyum dış yakıt kapağı ve tek parça karbon fiberden oluşan koltuk arkası barlar gibi belirgin detaylar ile de öne çıkıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.