Mobil Aralık 14, 2018 18:30

Ne Samsung, Ne Huawei Ne Xiaomi! Kazanan Ulefone Armor 6 oldu!

Ne Samsung, Ne Huawei Ne Xiaomi! Kazanan Ulefone Armor 6 oldu!

Akıllı telefon pazarında son dönemde 5G heyecanı yaşanıyor. Her üreticinin “ilk 5G destekli telefonu biz ürettik” savaşında kazanan Ulefone Armor 6 oldu. Bugün tanıtılan telefon MediaTek Helio M70 desteği ile birlikte 5G‘li ilk telefon olma özelliğini de ortaya koydu. Çinli üreticinin bu telefonu global pazarda satışa sunup sunmayacağını bilemiyoruz ama 5G’li telefonların 1400 dolarlardan satışa sunulacağı belirtilen bir ortamda Ocak ayında satışa sunulacak olan telefonun 300 dolar altında olacağı da gelen bilgiler arasında. Çinliler pazarı karıştırırken fiyatların daha da artmaması için yoğun bir baskı oluşturuyorlar. Birçok üretici Şubat ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresi 2019 kapsamında 5G‘li telefonlarını tanıtmaya hazırlanırken Ulefone yenilenmiş Armor 6 ile tüm büyük üreticilerin havasını söndürdüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz…

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Ulefone Armor 6 teknik özellikler

  • 6,2 inç boyutunda HD+ çentikli IPS LCD ekran
  • MediaTek Helio yerine yenilenmiş MediaTek Helio M70 yonga seti
  • 128GB Hafıza
  • 6GB RAM
  • Arkada 21 megapiksel ve 13 megapiksel, önde 13 megapiksel kamera kurulumu
  • 5000 mAh pil gücü

6 Ocak tarihinde dünyanın en büyük GSM üreticisi China Mobile ile pazara sunulacak olan yenilenmiş Ulefone Armor 6 bakalım markanın global pazarda daha fazla bilinmesini sağlayabilecek mi?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.