Ana sayfa » Mobil » Apple Samsung birlikteliği elektrik alma seviyesini geçti! Çaya çıkıyorlar!

Apple Samsung birlikteliği elektrik alma seviyesini geçti! Çaya çıkıyorlar!

Apple Samsung birlikteliği elektrik alma seviyesini geçti! Çaya çıkıyorlar!

Apple ve Samsung arasında uzun süreden beri kıyasıya bir mücadele var ama ayrıca bir de Stokolm Sendromu var. Zira Apple hem A11 yonga setini hem de telefonlarının hafıza, RAM ve ekranlarını Samsung’dan alıyor. Apple Samsung arasındaki bu birliktelikten ise en çok Samsung’un yatırımcıları memnun zira satılan her iPhone’dan para kazanmak gibi güzel bir durumları söz konusu. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung bu yıl Mayıs ayında Apple’a yeni nesil ekran teknolojilerini gösterdi ve seneye Eylül ayında tanıtılacak iPhone ekranlarının üretimini almak istediğini belirtti. Samsung’un geliştirdiği ve ekran üzerindeki son tabakayı ortadan kaldıran ve çok daha iyi bir dokunma hissiyatı verip hasasiyeti arttıran yeni nesil ekran teknolojisi Y-OCTA ekranların onayını alan Samsung bu ekranların yapımına başlamış görünüyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Apple Samsung Y-OCTA OLED paneller için anlaştı!

Bugün sızdırılan haberlere göre Apple ve Samsung 2019 yılı için el sıkıştı ve yeni panellerin üretimi de böylece başladı. Apple’a yakın kaynaklar ise Amerikalı üreticinin LG ile de işbirliği yapmak istediğini ortaya koyuyor. Bildiğiniz üzere LG, Apple’ın iPad’lerinin ekranlarını üretiyor ama bu yeni Y-OCTA OLED panellerin yapımının da LG tarafından yapılması öngörülüyor. Kısacası Apple sadece Samsung’a bağımlı kalmak istemiyor ama kalacak…

Tim Cook çıldırdı! Getir eski iPhone’u götür 500 dolar indirimi!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.