Honor View 20 kamera performansı nasıl olacak? - TeknoBurada
22 Ağustos 2019 Perşembe
48 megapiksellik Honor View 20 kamera örnekleri yayınlandı!

48 megapiksellik Honor View 20 kamera örnekleri yayınlandı!

Akıllı telefon pazarında sosyal medyanın hayatımızdaki en önemli şeylerden birisi olması ile birlikte kamera kriteri oldukça önemli bir hale geldi. Özellikle ön kamera performansı birçok kişi için arka kameradan bile daha önemli bir seviyede. Gezmeyi ve yaşamayı seven insanların her gördükleri güzel detayları çekmek istemelerinden dolayı bu kişilerin “hangi telefonun kamerası daha iyi” sorusunu sorduklarına şahit oluyoruz. Biz de teknoburada.net olarak yaptığımız “yorumsuz ve tarafsız” kamera testleri ile sektöre ışık tutuyoruz. Bir süredir haberlerini paylaştığımız Honor View 20 kamera örnekleri bugün ortaya çıktı. Biz de bu örnekleri sizlerin beğenisine sunmak istedik.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Honor View 20 kamera performansı nasıl olacak?

Arka tarafta 48 megapiksel değerinde Sony IMX587 CMOS sensör ile gelecek olan telefonun 0,8 mikron büyüklüğünde piksel boyutu olduğunu da hatırlatalım. Dilerseniz lafı uzatmadan Honor View 20‘nin kamera tarafında bize ne sunduğuna yakından bakalım.

Editörün Notu: Telefonda gece modu olduğu oldukça belli zira pozlama sırasında hareketli nesnelerin flu çıktığını görüyoruz. Alttaki fotoğraflarda bunun kanıtı. Biraz fazla kontrastlı çekim yapması ise Huawei’nin yapay zeka modundan kaynaklanıyor olabilir…