Honor 3 rakamı ile bize ne tanıtmak istiyor? Yine neyin peşindesin Honor? - TeknoBurada
22 Ağustos 2019 Perşembe
Honor 3 rakamı ile bize ne tanıtmak istiyor? Yine neyin peşindesin Honor?

Honor 3 rakamı ile bize ne tanıtmak istiyor? Yine neyin peşindesin Honor?

Honor markası Huawei‘nin alt markası olarak konuşlandırırken markanın özerkliğe kavuşması ile ilgili planlar şimdilik rafa kalkmış durumda. Zira Huawei ve Honor markaları ayrılırsa; Huawei şu anda Çin pazarında muhtemelen üçüncülüğe global pazarda da Apple’ın yine arkasına düşecektir. Bundan dolayı Honor markasını özerkleştirmeyen üretici Honor markası adı altında yeni tanıtımlar ile karşımıza çıkıyor. Honor markası bugün 3 rakamının olduğu 10 Aralık tarihli bir basın lansmanı daveti yayınladı ama ne tanıtacağı ile ilgili ser verip sır vermedi.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Honor 3

Honor 3

Honor 3 rakamı ile bize ne tanıtacak

Bu davetiyeye baktığımızda rakamın içinde arka tarafta gece bir şehir görseli yer alıyor. Buda gece çekim modu ile ilgili bir güncellemenin yapılabileceğini bize çağrıştırdı. Bizce tanıtılacak olan şey ise GPU Turbo 3 güncellemesi. Bildiğiniz gibi Honor Play ile tanıtılan GPU Turbo güncellemesi Eylül ayında GPU Turbo 2 güncellemesi almıştı. 10 Aralık tarihinde bunun tanıtılmasının daha olası olduğunu düşünüyoruz.

Huawei’nin “alt marka” olarak sınıflandırdığı Honor markasının bu kadar agresif ürünler tanıtması ise oldukça ilginç bir strateji…

Huawei Mate 20 Pro güncelleme sonrasında şebeke seçimi yok oldu!