Honor View 20: Huawei'den heyecan yaratan bir telefon geliyor
23 Nisan 2019 Salı
Honor View 20: Huawei’den heyecan yaratan bir telefon geliyor

Honor View 20: Huawei’den heyecan yaratan bir telefon geliyor

Huawei’in alt arkası Honor çok yakında uygun fiyatlı amiral gemi segmentinde rekabet edecek yeni bir telefon duyurusu gerçekleştirecek. Telefon ilk etapta Honor V20 ismiyle duyurulacak, ancak bu model Avrupa’ya Honor View 20 ismiyle giriş yapacak. Benzer süreç hatırlayacak olursanız Honor V10/ Honor View 10’da yaşandı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Honor View 20 tanıtım tarihi

Şimdi yayınlanan bir poster Honor View10’un tanıtım tarihi açığa çıkardı. Telefon ayrıca şirketin web sitesi kullanıcı profilinde göründü. Bu detay genelde telefonların ekran çözünürlüklülerini ve Android sürümlerini gün yüzüne çıkarıyor. Bu detaylara geçmeden önce telefonun 22 Ocak tarihinde Paris’te gerçekleşecek bir etkinlikte resmiyet kazanacağını belirtelim.

Yayınlanan poster Huawei’in ekranda kamera deliği özelliğini Nova 4’ten sonra View 20’de de kullanacağını gösteriyor. Telefon, Android 9 Pie / EMUI 9.0 sürümüyle çıkış yapacak ve 2310 x 1080 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip olacak. Kamera deliği kullanılacağı için telefonda çok yüksek oradan bir ekran / kasa oranı göreceğimizi söyleyebiliriz. Bunun yanında telefon 22.5W hızlı şarjı destekli bir pil taşıyacak. Son olarak kaynaklara göre Honor View20 / Honor V20 Çin’de yaklaşık 410 $’dan satışa sunulacak.

 

Karşınızda en güçlü Android akıllı telefonlar!