Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 tanıtıldı - TeknoBurada
23 Nisan 2019 Salı
Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 tanıtıldı

Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 tanıtıldı

Asus her ne kadar Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 için 11 Aralık tarihinde bir tanıtım etkinliği düzenleyecek olsa da, her iki telefon Rusya’da şirketin resmi web sitesinde listelendi. Üstelik telefonların satış fiyatları da belirlendi.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 duyuruldu

Zenfone Max M2’in basın görüntüleri ve başlıca özellikleri zaten bir süredir haberlere konu oluyordu. Telefonda 6.3 inç büyülüğünde HD+ çözünürlüklü ekran yer alıyor. Snapdragon 632 işlemcisinden güç alan cihazda 3GB RAM, 32GB depolama, microSD kart desteği, çift SIM kart desteği, 8 megapiksel + 2 megapiksel çift arka kamera, 13 megapiksel ön kamera ve 4.000 mAh büyüklüğünde pil öne çıkan diğer özellikler.

Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2

Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2

Daha iddialı bir donanım paketi sunan Zenfone Max Pro M2’de ise başlıca özelikler şu şekilde: 6.3 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü ekran, sekiz çekirdekli Snapdragon 660 işlemci, 12 megapiksel + 5 megapiksel ark kamera, 13 megapiksel ön kamera, 4GB RAM / 64GB depolama ve 5.000 mAh büyüklüğünde pil.

Her iki telefon 12 Aralık tarihinden itibaren raflardaki yerini alabilecek. Bunun yanında bellek tarafında yeni seçeneklerin de olacağını belirtelim. Son olarak Rusya için belirlenen fiyatlara değinelim. Zenfone Max M2 için açıklanan fiyat 195$, Zenfone Max Pro M2 için belirlenen fiyat ise 270$.

Samsung Galaxy S10 render videosu yayınlandı! Allah’ım bu ne?