Samsung Galaxy Note 9 kullanıcılarını sevindirecek gelişme - TeknoBurada
15 Ekim 2019 Salı
Samsung Galaxy Note 9 kullanıcılarını sevindirecek gelişme

Samsung Galaxy Note 9 kullanıcılarını sevindirecek gelişme

Samsung, Android 9 Pie güncellemesinin dağıtımı noktasında ilk somut adımı geçtiğimiz günlerde attı. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için Android 9 beta bazı özel pazarlarda kullanıcılarla buluştu. Güncellemenin beta süreci devam ederken, kararlı versiyonun ocak ayı içerisinde dağıtılması bekleniyor. One UI arayüzünü beraberinde getirecek Android 9 Pie güncellemesi şimdi sürpriz bir şekilde Galaxy Note 9 için de başladı. İlk etapta Note 9’un beta sürecine dahil edilmesi beklenmezken, Samsung sürpriz bir şekilde beta programını Amerika, Güney Kore, Almanya ve Hindistan’da kullanıma sundu.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9

Andorid 9 Pie beta güncellemesi yaklaşık 1.5 GB büyüklüğünde. Arayüzde önemli yenilikler getiren One UI arayüzünün yanında Unicode 11.0 emojileri, yeni saat stilleri, Samsung DeX çift ekran desteği ve stok uygulamaların büyük bölümünde önemli değişiklikler içeriyor.

Samsung’un güncellemenin kararlı versiyonu için Note 9 kullanıcılarını da daha fazla bekletmeyeceğini düşünüyoruz. Güncellemenin final sürümü muhtemelen ocak sonunda dağıtıma sunulacak.

 

Time Dergisi Samsung QLED TV’ye büyük bir ödül verdi!