Mobil Aralık 4, 2018 11:30

Türk Telekom tüm paketleri limitsiz yapıyor! Patron çıldırdı!

Türk Telekom tüm paketleri limitsiz yapıyor! Patron çıldırdı!

İnternet, günümüzün en önemli detaylarından birisi. Geçtiğimiz günlerde bir görsel bizleri hem güldürmüş hemde düşündürmüştü. Zira fotoğrafta yaşlı bir teyzenin etrafında aile üyeleri ellerinde cep telefonu ile oturuyordu ve altında da “babaannemi ziyarete geldik” gibi bir caps duruyordu. Bu aslında trajikomik bir durum ama internete olan bağımlılığımızı her gün daha da artıyor. Türk Telekom limitsiz internet tariflerine geçişi ile ilgili bir haber paylaştı ve 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren hiçbir ek ücret ödenmeden tüm tariflerin limitsiz internete kavuşacağını belirtti.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Türk Telekom limitsiz internet başlıyor!

Türkiye’nin dört bir yanındaki abonelerini yeni yılda limitsiz internet ile buluşturacaklarını belirten Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “1 Ocak’tan itibaren Evde İnternet ve İşte İnternet limitsiz paketlerimizi güncelleyerek, hem yeni hem de mevcut müşterilerimizi limitsiz paketlere geçireceğiz. Yeni müşterilerimize, ayda sadece 59,90 TL’den başlayan giriş fiyatlarıyla limitsiz paket seçenekleri sunacağız. Yeni dönemde yeni müşterilerimiz farklı hız seçeneklerine sahip limitsiz paketlerimizden dilediklerini seçebilecekler. Mevcut müşterilerimizi de ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz paketlere geçirmiş olacağız” dedi.

Android işletim sisteminin en iyi oyun ve uygulamaları açıklandı!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.