Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 30, 2018 7:01

Monster Notebook oyun kampanyası ile karşımızda! Dersleri düzeltin

Monster Notebook oyun kampanyası ile karşımızda! Dersleri düzeltin

Monster Notebook denince akla gelen ilk şey kesinlikle ama kesinlikle “güç” oluyor. Monster Notebook‘un başında bulunan Kayra Keri Küpçü ise oyun severlerin abisi olarak gösteriliyor. Kullanıcı odaklı bir marka olan Monster Notebook bugün bir kampanya düzenledi ve Monster Notebook oyun kampanyasını resmen duyurdu.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Monster Notebook oyun kampanyasına nasıl katılacaksınız?

Bu kampanyaya göre  GeForce GTX 1060 veya GTX 1070 grafik kartlı gaming laptop modellerinden birini alan kullanıcılar özel GeForce Fortnite Paketi ve Call of Duty Black Ops 4 oyunlarını ücretsiz olarak edinebilecekler.

Monster Notebook oyun

Monster Notebook oyun

GeForce Fortnite Paketi

Uygun Monster gaming laptop modellerini satın alan oyuncuları bekleyen ilk hediye özel GeForce Fortnite Paketi. Monster’ın NVIDIA GTX 1060 veya GTX 1070 grafik kartlı modellerinden birini satın alan kullanıcılar bu özel paketin de sahibi olacaklar. Bu paketin içinde oyuncuların Fortnite’ın çevrimiçi mağazasında diledikleri gibi harcayabilecekleri 2000 V-Papel ve Fortnite Counterattack seti bulunuyor.

Nadir dereceli Reflex kıyafeti, Pivot planörü, Sıradışı Angular Axe kazması ve Response Unit sırt süsünden oluşan set oyunculara hayatta kalma mücadelesine tarz sahibi bir karakterle girme fırsatı veriyor.

Black Ops 4 Kampanyası

Monster’ın oyunculara sunduğu bir diğer heyecan verici oyunsa Call of Duty serisinin son oyunu Black Ops 4. Seriye bu yıl eklenen eğlenceli battle royale modu, heyecan dolu zombi modu ve kıyasıya mücadelelere sahne olan, aksiyonun eksik olmadığı çoklu oyunculu modlarıyla Black Ops 4, 2018’in en çok beklenen oyunlarından biri. Monster’ın Intel Core i7 işlemcili modellerinden birini tercih eden oyunseverler Black Ops 4’e ücretsiz olarak sahip olacaklar.

Canavar Gibi Monster Tulpar T7 V13.1 inceleme!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.