Akıllı Telefon Kasım 29, 2018 8:00

İki Huawei telefon için daha güncelleme yayınlandı

İki Huawei telefon için daha güncelleme yayınlandı

İki Huawei telefon için daha önemli güncellemeler yayınlandı. Kısa süre önce Mate 20 Lite ve P20 için güncelleme yayınlayan Huawei cephesinde bu defa P10 Lite ve P8 Lite 2017 için güncellemeler başladı. Yeni yazılımlar, güncelleme ayrıntılarına bakıldığında önemli yenilik ve gelişmeler içeriyorlar.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

İki Huawei telefon yeni güncelleme

Görüntüleri düzenlerken bazı filtrelerin arayüz metin görünümünü optimize eden güncelleme, Google Pay’ın NFC ödeme yöntemi olarak listelenmediği bir sorunu da gideriyor. Ekim ayı güvenlik düzeltmelerinin yer aldığı güncelleme 621 MB büyüklüğünde. Huawei P10 Lite için GPU Turbo güncellemesi daha önce yayınlandı, ancak görünüşe bakılırsa GPU hızlandırma teknolojisi kademeli olarak dağıtılmaya devam ediyor; zira bakıldığı zaman son güncelleme detaylarında GPU Turbo özelliğini görüyoruz.

Huawei ayrıca P8 Lite 2017 için bir güncelleme başlattı. 596 MB büyüklüğünde olan güncelleme şu gelişmeleri içeriyor:

[Sistem]

Huawei GPU Turbo hızlandırma teknolojisini ekler. Daha iyi oyun oynamak için Game Suite’te oyun modunu etkinleştirmeniz önerilir.

[Ekran kaydı]

Ekran kaydediciyi optimize eder. Ekran görüntüleri artık zaman sınırı olmadan alınabilir.  Artık kayıt için bir ses kaynağı seçebilirsiniz (mikrofon, sistem veya hiçbiri).

[Galeri]
Görüntüleri düzenlerken bazı filtrelerin arayüz metin görünümünü optimize eder.

[Güvenlik]
Google Ekim 2018 güvenlik düzeltmeleri

 

Nubia Red Magic Mars tanıtıldı! Bu fiyata oyuncu telefonu inanılmaz

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.