Mobil Kasım 22, 2018 19:00

Oppo ColorOS 6.0 ve Android Pie güncellemesi nasıl bir arayüz sunacak?

Oppo ColorOS 6.0 ve Android Pie güncellemesi nasıl bir arayüz sunacak?

Android ekosisteminde hemen hemen her üretici (Android One Projesi haricindeki üreticilerden bahsediyoruz) kendine has bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Bugün Vestel‘in bile kendine özelleştirdiği bir arayüz var. Bu arayüzler Android güncellemeleri önündeki en büyük engel olsa da bu arayüzler bizlerin farklı telefon kullanma deneyimleri yaşamasını da sağlıyor. Peki Android ekosisteminin en beğenilen arayüzlerinden birisi olan Oppo ColorOS 6.0 arayüzü ile ne zaman karşılaşacağız? Bu sorunun cevabından önce dilerseniz çerçevesiz telefonlar için özel olarak geliştirilen yeni arayüzün ilk görsellerini sizlerle paylaşalım.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo ColorOS 6.0 ne zaman geliyor?

Öncelikle yayınlanan görseller ile birlikte kesin bir tarih olmadığının altını çizelim. İlk etapta güncellemenin Oppo Find X için sunulacağını ve daha sonra Oppo R17 Pro ve Oppo R17 serisine güncellemenin verileceğini belirtelim. Tarih olarak 2019 gösteriliyor. Ocak ayında biz bu her iki serinin de Android 9.0 Pie ve Oppo ColorOS 6.0 güncellemesine sahip olacağını belirtelim…

Oppo Türkiye Pazarına Giriş Yaptı! Oppo Find X Türkçe Olacak mı?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.