Samsung Galaxy F yeni render görselleri ile karşımızda! - TeknoBurada
22 Mayıs 2019 Çarsamba
Samsung Galaxy F yeni render görselleri ile karşımızda!

Samsung Galaxy F yeni render görselleri ile karşımızda!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung geçtiğimiz günlerde yaptığı Geliştiriciler Konferansı ile oldukça önemli detayları bizlerle tanıştırdı. Özellikle Infinty O adı verile ekran ve adının Samsung Galaxy F olacağı belirtilen katlanabilir ekranlı telefon ile ilgili son detayları paylaşan üreticinin 2019 yılında mobil pazarı ciddi anlamda değiştireceği belirtiliyor. Çinli üreticilerin sunduğu teknoloji ve tasarımların gölgesinde kalan büyük üreticiler 2019 yılında nasıl bir atak yapacak bunu da ortaya çıkan Galaxy F render görsellerinden anlıyoruz. Bugün sızdırılan görseller oldukça önemli zira bu görseller Samsung’un konferans sırasında tanıttığı video ile doğru orantılı.

“Lütfen TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Samsung Galaxy F nasıl görünecek?

Biz teknoburada.net ekibi olarak nasıl görüneceğinden çok arayüz tarafında bize ne sunacağı ile ilgileniyorduk. Bu konuda da Samsung attığı bir tweet ile tüm merakımızı giderdi. Nasıl mı? Aşağıdaki video katlanabilir ekranlı bir telefonun aynı anda farklı şekillerde 3 hatta 4 uygulama birden çalıştırabileceğini ortaya koyuyor.

Gördüğümüz kadarıyla Samsung öyle ya da böyle 2019 yılında kendisini Samsung’a rakip gören üreticilerden çok daha fazlasını bizlere sunacak…

Samsung Galaxy Note 9 için öyle bir fiyat indirimi yaptı ki!