Mobil Kasım 15, 2018 14:00

En pahalı telefon RED Hydrogen One sağlamlık testi!

En pahalı telefon RED Hydrogen One sağlamlık testi!

Film kamerası denince akla gelen ilk marka olma özelliği taşıyan RED markasını bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyoruz. Dünyanın en iyi kamera donanımlarını ortaya koyan RED uzun süredir geliştirdiği RED Hydrogen One ile karşımıza resmi olarak çıktı. Daha önce 2 kez tanıtımı ertelenen telefonun dünyanın ilk hologram ekranına sahip telefon olduğunu da belirtelim. Hologram ekranın nasıl çalıştığını aşağıdaki videoda görebileceksiniz ve bizim gibi hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Akıllı telefon pazarında uzun zamandır şehir efsanesi haline gelen RED’in ilk telefonu Hydrogen One sağlamlık tarafında bize ne sunuyor buna yakından bakmak istiyoruz.

RED Hydrogen One sağlamlık testini geçebildi mi?

JerryRigEverything isimli kanalın yaptığı video ile telefonun ne kadar sağlam olduğunu görebiliyoruz. Aynı camlara aynı çizilme testini yapmanın bize ne gibi faydası var Jerry’nin de anlamadığı şey bu. Neyse kulaklarınızın pasını alacak bu testi sizlerle paylaşalım. Bakalım Jerry telefona nasıl işkenceler yapmış?

Galaxy Note 9 ve Galaxy S7 / Galaxy S7 edge için yeni güncelleme

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.