Sinema-dizi Kasım 14, 2018 7:00

Game of Thrones 8. sezon yayın tarihi açıklandı

Game of Thrones 8. sezon yayın tarihi açıklandı

Dünya dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yapımlarından biri olarak gösterilen Game of Thrones 2019 yılında final sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Çekimleri uzun süre devam eden final sezonun yayın tarihi yayınlanan bir fragmanla açıklandı. Sezon çekimleri geçtiğimiz haftalarda tamamlanan Game of Thrones 8. sezon Nisan 2019’da izleyiciyle buluşacak. Daha beklememiz gereken en az beş ay var, ancak yayın tarihi biraz olsun meraklılarda heyecanın dozunu azaltacaktır.

Game of Thrones (Türkçe: Taht Oyunları), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO’da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin’in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı’ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas’taki mekanlar ile Belfast’taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO’da yayınlanan dizinin yedinci sezonu tamamlanmıştır.

 

Lütfen TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…

Game of Thrones’un Final Sezonunda Kimler Ölecek?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.