Galaxy S10 nasıl bir ekran kullanacak? Şimdi çentikliler düşünsün!!! - TeknoBurada
22 Mayıs 2019 Çarsamba
Galaxy S10 nasıl bir ekran kullanacak? Şimdi çentikliler düşünsün!!!

Galaxy S10 nasıl bir ekran kullanacak? Şimdi çentikliler düşünsün!!!

2019 yılının ilk amiral gemisi telefonu olma özelliğini elinde bulunduracak Samsung Galaxy S10 ile ilgili bir süredir farklı haberleri sizlerle paylaşıyoruz ve S10 ile ilgili tüm detayları da sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Güney Koreli üretici yeni nesil amiral gemisinde nasıl bir ekran kullanacak oldukça merak ediliyordu ama geçtiğimiz haftalarda yapılan Samsung Geliştiriciler Konferansı‘nda tanıtılan ve adına da Infintiy O adı verilen ekran içinde küçük bir kamera deliği bulunan ekran Samsung’u yeni nesil amiral gemisinin ekranı olacak gibi görünüyor. Mobil pazarın sızdırmacısı Evan Blass tarafından paylaşılan bilgi Samsung’un bu ekranı yeni nesil telefonunda kullanacağını söylüyor.

Galaxy S10 ekran

Galaxy S10 ekran

Samsung Galaxy S10 ekranı ile fark yaratacak!

Biz bu ekran yapısının nasıl bir deneyim sunacağını çok merak ediyoruz. Özellikle video izlerken ekranın tamamı mı kullanılacak yoksa kameranın altından kesilecek mi bunu da bilemiyoruz. Bir başka konu ise Galaxy S10’nun ekrandan ultrasonik parmak izi okuma teknolojiisne sahip olacağı. Bu özellik bugüne kadar görmediğimiz bir teknolojinin kapısını aralayacak.

Galaxy S10 kamera özellikleri nasıl olacak?

Kamera tarafında ise arkada Mate 20 Pro’da olduğu gibi üçlü kamera kullanılacak. Normal kamera, geniş açı ve tele lensten oluşan üçlü kamera diziliminin bize hangi özellikleri sunacağını kısa süre içinde öğreneceğiz.

Tüm bu özellikler sonrasında telefonun fiyatı ne olacak biz asıl onu düşünüyoruz…