Mobil Kasım 12, 2018 9:00

OnePlus 5G için oyunun kurallarını değiştiriyor!

OnePlus 5G için oyunun kurallarını değiştiriyor!

Akıllı telefon pazarında oldukça önemli bir noktaya gelen OnePlus, kendi özerkliğine kavuştuğundan beri büyük bir atılım ortaya koyuyor. Amerika’da T-Mobile ile anlaşma yapan ve bu anlaşma sonrasında pazar payını rekor seviyede arttıran Çinli üreticinin Amerika hayalleri de böylece gerçekleşmiş oldu. Global pazarda daha da büyümeyi hedefleyen OnePlus’ın CEO’su Carl Pei oldukça önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre OnePlus 5G desteği için OnePlus 6T’nin yenilenmiş bir versiyonu yerine farklı bir ürün grubu ile karşımıza çıkacak!

OnePlus 5G için yeni telefon serisine başlıyor!

Yapılan açıklamadan anladığımız kadarıyla OnePlus’ın 5G desteğine sahip telefonu OnePlus 6T’nin yenilenmiş hali olmayacağı ve Çinli ürteicinin yeni bir ürün grubu ortaya koyacağını görüyoruz. Bunun da OnePlus’ın artık yılda 2 telefon yerine 3 farklı telefon ile karşımıza çıkacağını ortaya koyuyor. Telefonları ile belli bir fiyat politikasını geçmeyen OnePlus bakalım 5G desteğine sahip yeni telefonunu hangi fiyat aralığından satışa sunabilecek?

Vivo X21s duyuruldu! Vivo’dan fark yaratan bir telefon

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.