Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 için bu defa sevindirici haber geldi
19 Haziran 2019 Çarsamba
Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 için bu defa sevindirici haber geldi

Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 için bu defa sevindirici haber geldi

Samsung cephesinden uzun yıllardır beklenen arayüz hamlesi geçtiğimiz gün sona eren geliştiriciler konferansında geldi. Samsung burada One UI isimli yeni bir arayüz duyurusu yaptı. İlk gelen inceleme videoları yeni arayüzün deyim yerinde yağ gibi aktığını gösteriyor.

Siyah temanın kurulu olduğu arayüzde önemli kısa yollar ve bazı menü alt başlıklar aşağı taşınarak tek elle daha rahat bir kullanımın önü açılıyor. Samsung yeni arayüzde ayrıca Galeri, Ayarlar ve Telefon gibi birçok uygulamayı elden geçirerek daha basit bir deneyim sunmakta.

Yeni arayüz Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 ‘e sunulacak

Etkinlik esnasında ilk gelen haberlerde Samsung’un bu telefonlara One UI arayüzünü sunmayacağı iddia edildi. Yeni gelişmeler ise bu iddianın aksi yönünde. Samsung haberlerinde güvenilir bir kaynak olan Ice universe adlı Twitter kullanıcısı yeni arayüzün Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Note 8 modellerine sunacak. Üstelik kullanıcı bu açıklamasını üst düzey bir Samsung yetkiliye dayandırıyor.

Galaxy Note 8 ve Galaxy S8

Galaxy Note 8 ve Galaxy S8

Zaten olması gereken de bu olmalı. Hatta bize göre Samsung amiral gemi modellerle kalmayıp 3 ve 4 arka kameralı Galaxy A7 2018 ve Galaxy A9 2018 modellerine de yeni arayüzü Android 9 Pie güncellemesi kapsamında sunacaktır.

Lütfen TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…

Huawei Kirin 990 için kolları şimdiden sıvadı!