Xiaomi bebek arabası tüm ailelerin hayalini gerçekleştiriyor! - TeknoBurada
20 Nisan 2019 Cumartesi
Xiaomi bebek arabası tüm ailelerin hayalini gerçekleştiriyor!

Xiaomi bebek arabası tüm ailelerin hayalini gerçekleştiriyor!

Dünyanın en büyük dördüncü üreticisi konumuna yükselen ve gözünü Apple’ın koltuğuna çeviren Xiaomi, farklı ürünleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. “Biz sadece teknoloji şirketi değil biz bir ekosistemiz” açıklaması yapan Xiaomi CEO’su Lei Jun gösterdiği hedef doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor. Xiaomi bebek arabası ile karşımıza çıkan üretici birçok ailenin de hayallerini bu noktada gerçekleştiriyor. Nasıl mı?

Xiaomi bebek arabası nasıl çalışıyor?

Öncelikle ürün tüm annelerin ve babaların istediği gibi tek elle açma ve kapanma özelliğine sahip. Bu da bir bebek arabasında bizce en önemli kurulum detayı. Zira çocuğu olan ebeveynler aslında ne demek istediğimiz tam olarak anladılar.

Xiaomi bebek arabası ile ilgili en güzel detaylardan birisi ise hiç şüphesiz ki uçakta kabine sokulabiliyor oluşu. Bunu da çocuğu ile yurt dışına çıkış yapan bir ailenin anlayabileceğini düşünüyoruz. Bu tarz detaylar ile birlikte 101 dolarlık fiyatı ile ülkemizdeki birçok ailenin aklını başından alacak bu ürünün ülkemize giriş yapmasını istiyoruz…

Umarız cepport bu arabayı da ülkemizde kullanıcılar ile buluşturur…

Editörün Notu: Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa KILIÇ’ın aklında olsun bu bebek arabası 🙂