Ana sayfa » Akıllı Telefon » Samsung Galaxy S10 konsepti cezbedici görünüyor

Samsung Galaxy S10 konsepti cezbedici görünüyor

Samsung Galaxy S10 konsepti cezbedici görünüyor

Yeni bir Samsung Galaxy S10 konsepti yayınlandı. Bu alanda ün yapmış YouTube kanallarından Concept Creator tarafından yayınlanan konsept videosu, son dönemde telefon için iddia edilen gelişmeleri bir araya getiriyor.

Galaxy S10’da bu defa kesinlikle ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı göreceğiz. Samsung, Galaxy S serisinin onuncu yılında üç arka kamerayı da yine seriye getirecektir. Telefonun ön tarafı neredeyse ekrandan oluşuyor. Üst kısımdaki ince çerçeveye ahize yerleştirilmiş. Ön kamera ise son dönemdeki iddialardan yola çıkarak ekrana gömülü bir halde.

Galaxy S10 konsepti

Galaxy S10 konsepti

Arka taraftaki üçlü kamera yan yana dizili. Hemen altlarında LED flaş ve nabız ölçer sensörünü görüyoruz. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen Galaxy S10’un üç farklı seçenekler karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. Telefonlar hakkında daha fazla bilgi için alt bölümdeki habere göz atabilirsiniz.

İşte Galaxy S10 konsepti

 

Önemli bir ayrıntı Samsung Galaxy S10’un tasarımını sızdırdı

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.