Ana sayfa » Akıllı Telefon » Önemli bir ayrıntı Samsung Galaxy S10’un tasarımını sızdırdı

Önemli bir ayrıntı Samsung Galaxy S10’un tasarımını sızdırdı

Önemli bir ayrıntı Samsung Galaxy S10’un tasarımını sızdırdı

Samsung Galaxy S10 nasıl bir tasarıma sahip olacak? Merakımızı giderecek önemli bir ayrıntı önümüzdeki haftalarda yayınlanacak Android 9 Pie güncellemesinin beta sürümünde ortaya çıktı. Güncelleme içerisinde yer alan yeni gece teması özelliğinde kullanılan akıllı telefon iddiaya göre Galaxy S10’u temsil ediyor.

Samsung Galaxy S10 tasarımı sızdı

Konuya ilişkin mobil dünyasının güvenilir kaynaklarından biri olan Ice Universe adlı kullanıcının attığı tweet, söz konusu görselin Galaxy S10 olabileceği ihtimalini daha da attırdı.

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Tabii tüm gelişmeler bununla sınırlı değil. Bir XDA Forumu üyesi de Samsung’un daha önce benzer süreçleri yaşattığını belirtiyor. Örneğin Galaxy S7 edge’in Android 7.0 beta güncellemesinde Galaxy S8, Galaxy S8’in Android 8.0 beta sürümünde ise Galaxy S9’u gösteren görüntüler gördük. Şimdi benzer gelişme neden Galaxy S10 için olmasın.

Beta sürümünde kullanılan görsel Galaxy S10 son dönem sürgülü telefonlar gibi tam ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Galaxy S8 ve S9 serisiyle kıyaslandığında üst çerçeveler bir hayli inceltilmiş. Ön kameranın nereye yerleştirileceği şu an için gizemini koruyor.

Daha önceki gelişmeler Samsung’un üç farklı Galaxy S10 versiyonu üzerinde çalıştığını gösteriyor. 5.8 inç ekranlı iki model göreceğiz. Bunlardan birinde ekran düz, diğerinde ise kavisli olacak. 6.44 inç ekrana sahip üçüncü modelde kavisli ekran kullanılacak.

 

Asus Zenfone 6 en net haliyle karşınızda!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.